MEDICÍNA

Hara%20104x104_edited.jpg
kruh.png
SVĚTLO.png

Vystudovala jsem lékařskou fakultu a tak mám titul MUDr. Pracovala jsem na psychiatrii jako sekundární lékařka. Od systému západní medicíny jsem už 11 let odpojená. Setkávám se s velmi různě nemocnými lidmi (tzv. pacienty), kteří nalézají cestu k životu, ke zdraví.

Nástrojů, metod, cest, návodů, prostředků, produktů, je k dispozici tisíce tisíců. Řekněme že opravdu funkčních jich je desítky až stovky. Záleží na úhlu pohledu. To ty si vybíráš, co zvolíš. Nemoc nebo zdraví? Neexistuje nevyléčitelná nemoc, jen nevyléčitelný pacient. Nové paradigma zdraví tvoříme my všichni, kteří jsme na cestě ke zdraví vědomí.

Za sebe vám mohu pro inspiraci ty, které osobně a s láskou užívám u sebe i u svých blízkých já.

Rozhodnutí pro ANO, pro Život

Z toho logicky plynoucí omezení nebo vynechání toxických věcí, které mě obvykle vysávají (televize, hloupá rádia, hlavní mediální zprávy, negativní obrazy světa, i fiktivní, hloupí a zlí lidé, jedovaté jídlo, neživá voda, alkohol, cigarety, jiné obsesivní závislosti, stres, práce, strach, úzkosti, myšlenky)

a přidání do života věcí živoucích, barevných, zdravých (živá voda, živé jídlo, zdravá příroda, zdravá mysl, dobří lidé, mezilidský kontakt v důvěře, krásno, hudba, tanec, tvoření, péče o slabšího)

“Placebo” aneb

Samoúzdravný systém těla

Když svoji víru a svoji mysl nechám pracovat pro sebe místo proti sobě. Když vůli svého Ega odevzdám Vůli Boží.

09 Cannabis 74x74.JPG

Pracuji a sloužím v roli Konopné doktorky, protože moje lékařské vzdělání mi jednoznačně velí postavit se za možnost úplného svobodného využití této léčivé rostliny (medicíny). I v jednadvacátém století, navzdory všemu vědeckému poznání, je omezována a zakazována? Píše a říká se o ní LEŽ. Budiž toto cesta k vyjasnění.

vlnka.png
  • Black Facebook Icon

Zážitek rozšířeného stavu vědomí může být probuzením se z Matrixu, ze starého příběhu, vysvobozením ze zmanipulované mysli. Protože se v této době opět exponenciálně (jako to bylo tehdy s konopím) množí vědecké důkazy, klinické studie, prokazující mocný léčivý účinek psychedelik u mnohých “neléčitelných” nemocí, tak začínám kariéru Psychedelické doktorky. Mým záměrem je sdílet to, co jsem poznala.

vlnka.png
  • Black Facebook Icon
P3276202 (2).jpg